گروه تأمین تجهیزات


پویش افزار هوشمندequipment

شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند با بیش از یک دهه سابقه در توزیع و پشتیبانی محصولات شبکه همواره سعی داشته است که بهترین و کارآمد ترین محصولات را در زمینه شبکه و امنیت ارائه دهد.

این محصولات همواره همراه با پشتیبانی و راه اندازی بوده است لذا قبل از ارائه و توزیع محصولات و شروع بازرگانی یک محصول مدارک و آموزشهای لازم توسط همکاران بازرگانی و فنی انجام شده و پس از تستهای کافی عرضه می گردند.

بطور کلی می توان محصولات ارائه شده توسط شرکت را بصورت زیر دسته بندی نمود :

۱- محصولات امنیتی :

در محصولات امنیتی ارائه شده توسط این شرکت بسیار دقت شده است تا برندهایی انتخاب شوند که دارای استانداردهای جهانی و گواهینامه های بین المللی باشند. دو برند امنیتی انتخاب شده اند :

equipment-2-utm


فورتی نت :
شرکت فورتی نت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات امنیتی است. این شرکت محصولات گسترده ای را در زمینه امنیت شبکه ارائه می دهد که نشان دهنده حرفه ای بودن آن در این زمینه است. 

تنوع محصولات، استفاده از فن آوری Asic، راحتی کاربری، پشتیبانی کامل ، به روز بودن تکنیکهای امنیتی از ویژگیهای بسیار بارز این محصولات می باشد. این شرکت توانسته بیش از ۸۰ جایزه و گواهینامه از موسسات و سازمانهای معتبر جهانی دریافت نماید. (لیست جوایز فورتی نت) (لیست گواهینامه های فورتی نت)


پالوآلتو:
یکی از پارامترهایی که این شرکت در انتخاب محصولات بسیار دقت می نماید انتخاب محصولاتی با ویژگیهای به روز و جدید می باشد. این ویژگی در محصول امنیتی PaloAlto که نسل جدید سیستمهای امنیتی خوانده می شود، استفاده شده و عرضه می شود.

با پیشرفت و توسعه استفاده از اینترنت کنترل و مدیریت Application ها از اهمیت زیاده برخوردارشده است. محصولات PaloAlto با ویژگیهای خاص سخت افزاری خود علاوه بر ویژگیهای یک سیستم امنیتی می توانند بصورت کامل Application ها را مدیریت و مونیتور کند بدون آنکه کارآیی و بازدهی ماژولهای امنیتی آن کاهش پیدا کند. این شرکت اولین شرکتی است که علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی آن این محصول بسیار قدرتمند را در ایران عرضه می نماید.این محصول بسیار قوی می تواند جهت کنترل Application ها در Edge شبکه قرارگیرد در عین حال با توجه به IPS قدرتمند آن می توان در قسمت DMZ نیز استفاده شود. به هرحال در شبکه هایی که از امنیت دو لایه بهره می گیرند مطمئنا دارای کارآیی بسیار بالایی خواهد بود (لیست جوایز محصولات PaloAlto)

جونیپر: شرکت جونیپر از دیرباز ارائه کننده راهکارهای امنیت شبکه و جزو برندهای مطرح بازار بوده است. هم اکنون جونیپر با ارائه محصولات متنوع سعی در بازپس گیری جایگاه خود در سالیان گذشته دارد. از محصولات جدید این شرکت میتوان به سیستمهای یکپارچه امنیتی سری SRX با توانمندی و قابلیت توسعه زیاد اشاره کرد. همچنین راهکارهای متنوع در مقابله با حملات کماکان این شرکت را در رده شرکتهای توانمند در امنیت شبکه معرفی مینماید.

۲- محصولات بهینه سازی شبکه :

exinda-24Online


اکسیندا :
توانایی تشخیص Application هایی که در یک شبکه استفاده می شوند از قابلیتهایی است که مدیران شبکه همواره جهت کنترل پهنای باند و ترافیک شبکه به آن احتیاج دارند. محصولات اکسیندا از سری محصولاتی است که جهت بهینه سازی شبکه استفاده فراوانی داشته و دارای سه ویژگی اصلی اند : 

  • Visibility : تشخیص محتویات ترافیک
  • Control : مدیریت ترافیک براساس محتویات از لایه ۲ تا لایه ۷
  • Acceleration : بهینه سازی مصرف با شتاب دهی و روشهای پیشرفته

با داشتن هر سه ی این ویژگی ها مفهوم جدیدی در تجهیزات شبکه به نام UPM (Unified Performance Management) به وجود آمده است که شرکت اکسیندا را پیشرو در زمینه این نوع محصولات کرده است.


۲۴Online :
محصولات مدیریت کاربران ۲۴Online سخت افزاری جهت مدیریت و کنترل کاربران شبکه برای استفاده از اینترنت می باشد. شبکه هایی که مدیران آنها تاکید بسیار زیادی بر مدیریتهای حجمی و کنترلهای شناور زمانی دارند می توانند از این محصولات استفاده نمایند.

تجهیزات ۲۴Online با ویژگیهای خاص خود بسیار در hotspot ها، سازمانها و دانشگاهها و ISP ها استفاده می شود. این محصولات را می تواند در کاربردهایی نظیر NAS، Radius، WiFi، WiMax و Billing استفاده نمود.

۳- تجهیزات شبکه :


سیسکو :
با داشتن دانش و تخصص در زمینه محصولات سیسکو، شرکت پویش افزار توانسته است یکی از مطرح ترین توزیع کنندگان محصولات سیسکو در ایران باشد. ارائه محصولات متنوع سیسکو شامل سوییچها، روترها، تجهیزات و ماژولهای امنیتی سیسکو و نیز نصب و راه اندازی و پیاده سازی آنها یکی از فعالیتهای اصلی ما به شمار می رود.

۴- محصولات مونیتورینگ و آنالیز شبکه :


AlienVa
ult Siemalienvault : با توجه به توسعه و گسترش شبکه آنالیز و ذخیره سازی ترافیک و گزاشهای ترافیکی جهت پاسخدهی لحظه ای به مخاطرات شبکه امری مهم و ضروری به شمار می رود. محصول Alien Vault محصولی بسیار قدرتمند در این زمینه بوده که این شرکت میتواند آنرا در کشور عرضه، نصب و راه اندازی نماید.