Exinda | اکسیندا

Exinda Optimizer

شبکه نیازمند Exinda:

با رشد تصاعدی ترافیک شبکه، عملکرد نرم افزارها و بهینه سازی استفاده از شبکه WAN دو چالش بزرگی است که سازمان ها با آن مواجه هستند. تاکنون مدیران شبکه بخاطر نبود راه حل جامع برای نظارت و مدیریت پهنای باند نشت های زیادی را داشتند تا انتظارات کاربران را برای سریع تر کردن برنامه ها برآورده کنند.
EXINDA با ارائه یک راه کار راحت و مقرون به صرفه را در بهینه سازی، نظارت و تنظیم کردن شبکه بوجود آورد تا سازمان ها بتوانند با استفاده از یک وسیله شبکه خود را مدیریت کنند

مزایای مدیریت عملکرد یکپارچه:

بعضی از سازمانها به راه حل های دیگری برای نظارت، گزارش گرفتن وبهبود سرعت برنامه پرداختند. آنها به سمت پیچیده شدن و زیاد شدن مسئولیت مدیران شبکه در گروه کارمندان IT سوق داده شدند.

با ارائه مدیرت عملکرد یکپارچه EXINDA تمامی توان موثر مدیریتی شبکه ها در یک دستگاه جمع شده، با توانایی های بسیار کاملی نظیر نظارت در لحظه، گزارش دهی، کنترل ترافیک، بهینه سازی و شتاب دهی هوشمند کاربران که یک کاربر ساده تا یک متخصص می توانند براحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

بهینه سازی شبکه گسترده ( WAN) به طرز خیلی ساده ای به سازمانها قدرت می دهد، عملکرد برنامه ها را بهتر کنند، هزینه عملیاتی شبکه را کاهش دهند، پهنای باند را به میل خود تنظیم کنند و ارتقاء و افزایش بهره وری از طریق کاهش زمانی که کارمندان برای پاسخ گویی برنامه ها صرف می کنند.

محصولات مدیریت و کنترل پهنای باند

شکل 1

این گروه شامل محصولات سری X700 می باشد ، که به منظور استفاده در یک سازمان جهت دستیابی به قابلیت های مانیتورینگ و کنترل پهنای باند شبکه ها طراحی شده اند.با استفاده از قابلیتهای این دستگاه امکان مدیریت پهنای باند بر اساس اولویت های سازمان و مناسب با کاربران و نرم افزارهای مورد استفاده آنها را فراهم می شود.

بیشتر بدانید …

محصولات شتابدهی انتقال اطلاعات :

شکل 2

این گرو ه شامل محصولات سری X800 میباشد و به منظور استفاده در سازمان هایی که نیاز به شتابدهی بین لینک های ارتباطی شعبه های مختلف خود دارند طراحی شده است و فراهم کننده ی قابلیت های مانیتورینگ و کنترل نیز می باشد.با استفاده از ویژگی شتابدهی خطوط دیتا، پهنای باند لازم برای انتقال اطلاعات بین دو نقطه به صورت قابل توجه ای کاهش می یابد.

بیشتر بدانید …

محصولات مدیریت متمرکز :

شکل 3

Exinda Service Delivery Point) SDP) به منظور مدیریت و گزارشگیری یکپارچه ی محصولات به طور متمرکز تولید شده است.با کمک این محصول سازمانهایی که تعداد زیادی دستگاه اکسیندا در شعبه های مختلف خود تهییه کردند، امکان تنظیم و کنترل همه دستگاهها به صورت متمرکز را به دست می اورند.

بیشتر بدانید …

محصولات مجازی (VM):

شکل 4

نسخه نرم افزاری (VM) اکسیندا، کارائیهای مورد استفاده در مدلهای سخت افزاری را در یک بسته نرم افزاری همراه با قابلیت امکان توسعه بیشتر در اختیار کاربران قرار میدهد .

بیشتر بدانید…