FortiManager

FortiManager Central Management

این محصول ابزاری است جهت مدیریت تمامی محصولات فورتی نت در یک شبکه. کنترل یکپارچه ، به روزرسانی، تنظیمات و مونیتورینگ آنها از قابلیتهای این دستگاه می باشد.

خانواده سخت افزاری فورتی منیجر، نیازهای لازم برای مدیریت موثر انواع زیرساخت های امنیتی مبتنی بر فورتی نت، متشکل از چند دیوایس تا هزاران دستگاه سخت افزاری و نرم افزاری امنیتی سمت کاربر را تأمین می کند.

این دستگاه می تواند با ارائه متمرکز سیاست های مبتنی بر تأمین، پیکربندی، و مدیریت به روز رسانی برای فورتی گیت، فورتی وای فای، فورتی میل و همچنین فورتی کلاینت را مهیا کند. فورتی منیجر باعث پایین آمدن TCO برای پیاده سازی شبکه های مبتنی بر فورتی نت در نتیجه پایین آمدن هزینه های استقرار و هزینه های عملیاتی شود .

مدیران دسترسی های مدیریتی را کنترل کرده و به راحتی می توانند توسط سیاست هایی ، سطح دسترسی های یک دامنه خاص را تعیین کرده با استفاده از تجمیع اطلاعات بدست آمده از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری فورتی نت بر روی یک واحد مستقل مدیریت نمایند .

با استفاده از میزبانی محلی به روز رسانی های امنیتی ، فورتی منیجر می تواند زمان پاسخ دهی به درخواست های وب فیلترینگ را کوتاه و به بالابردن حفاظت از شبکه کمک کند .

مزایای فورتی منیجر :

  • پشتیبانی بیش از ۵۰۰۰ محصول و یا دامنه مجازی (VDOM) و ۱۲۰۰۰ نرم افزار فورتی کلاینت بر روی یک محصول سخت افزاری برای شبکه های بزرگ و کنترل موثر دستورات مدیریتی .
  • به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی در حال اجزا و هزینه های استقرار زیر ساخت های امنیتی .
  • پایین آوردن هزینه های مدیریتی با گروه بندی دارایی ها و دیوایس ها و نرم افزار های جدید .
  • ردیابی ویرایش های انجام شده قابلیت دید ، کنترل و ممیزی را افزایش می دهد .
  • مدیریت ساده شبکه های پیچیده Mesh و Star در شبکه های مجازی خصوصی (VPN) .
  • نقطه ای برای توزیع مدیریت دارایی ها ، کنترل نکات امنیتی و به روز رسانی ها را بهبود می بخشد .
  • امکان ادغام با فورتی آنالایزر می تواند به خصوصیاتی نظیر تجزیه و تحلیل ، آنالیز ، اولویت بندی و گزارش گیری از وقایع امنیتی کامل منتج شود .